MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Droga wojewódzka nr 801 > Pismo przygotowawcze powoda – odpowiedź na stanowisko pozwanego.

Pismo przygotowawcze powoda – odpowiedź na stanowisko pozwanego.

2014

W dniu 25.04.2014r. kancelaria reprezentująca MZDW w Warszawie wystąpiła z pismem przygotowawczym powoda w którym starała się uzasadnić i oddalić świadków powołanych przez Radcę Prawnego Panią Katarzynę Szmaglińską. Podważając wiarygodność powołanych przez nas świadków i negując wymagalność wierzytelności wynikających z wykonanej i przekazanej przez nas dokumentacji w dalszym ciągu zaprzeczała ewidentnym faktom zawartym w naszej odpowiedzi i załączonych pismach.  Zaprzeczenia dotyczyły zarówno treści zawartych w pismach autorstwa MZDW jak i podpisanym przez pracowników MZDW protokołów przekazania i odbioru poszczególnych elementów zamówienia publicznego.

Dla tych Czytelników, którzy śledzili korespondencję tego tematu bardzo łatwo będzie ocenić „rzeczowość i prawdziwość” podnoszonych w piśmie twierdzeń i argumentów pełnomocnika MZDW w Warszawie.

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.