MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Droga wojewódzka nr 801 > MZDW – wyrażam zadowolenie ze stanu zaawansowania prac, zwracam sie z serdeczną prośbą o zmianę… na 4 dni przed końcem umowy.

MZDW – wyrażam zadowolenie ze stanu zaawansowania prac, zwracam sie z serdeczną prośbą o zmianę… na 4 dni przed końcem umowy.

2010

Mając na uwadze ciągły brak nie wydanych uzgodnień (ponad 7 miesięcy) i fakt, iż za 4 dni mija termin zakończenia prac zgodnie z umową, p.o. Dyrektora MZDW Pan Zbigniew Ostrowski zwraca się do nas z prośbą o wprowadzenie kolejnych zmian w wykonanej przez nas i uzgodnionej dokumentacji projektowej. Oferując swoją pomoc zapomina jednak, że wciąż MZDW wstrzymuje nam prace projektowe (zgodnie ze stanowiskiem zawartym w piśmie z dnia 11.02.2010r.) i nie wypowiada się nic w temacie zawarcia Aneksu terminowego z uwagi na opóźnienia spowodowane bezpośrednio działaniami MZDW i władz gmin.


 

 

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.