MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Droga wojewódzka nr 801 > MZDW – harmonogramu nie zatwierdzamy, wykonawca pozostaje w 21 miesięcy w nieusprawiedliwionym opóźnieniu.

MZDW – harmonogramu nie zatwierdzamy, wykonawca pozostaje w 21 miesięcy w nieusprawiedliwionym opóźnieniu.

2011

Tak, wszystko co „godzi” w urzędników i zarazem pokazuje ich niekompetencję, brak doświadczenia i kardynalne błędy w podejmowanych działaniach, a raczej ich braku stanowi w nomenklaturze MZDW „notoryczne podawanie nieprawdziwych informacji” – ale przez wykonawcę. Nie ma znaczenia, iż DNiI UM (notabene beneficjent tejże inwestycji) zobowiązał nas pisemnie do uzyskania uzgodnienia MZDW w zakresie obiektów mostowych  – grunt jak twierdzi MZDW – że takiego uzgodnienia SIWZ nie przewiduje i koniec. Ale „suma sumarą” – MZDW trzyma „kasę” więc zawsze ma rację.


Reasumując, dowiadujemy się , że bez względu na błąd „czynnika ludzkiego” skutkujący 2 letnim opóźnieniem MZDW, 8-miesieczny brak uzgodnienia projektu budowlanego ze strony MZDW, wstrzymanie prac projektowych przez MZDW –  jest niczym w porównaniu z faktem, iż to wykonawca (czyli my) jest w 21 – miesięcznym NIEUSPRAWIEDLIWIONYM opóźnieniu !!!!

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.