MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Droga wojewódzka nr 801 > Prośba MZDW o złożenie oferty na prace projektowe – AGUA Y Estructuras S.A. i Viatech Sp. z o.o.

Prośba MZDW o złożenie oferty na prace projektowe – AGUA Y Estructuras S.A. i Viatech Sp. z o.o.

2010

Pomimo kierowanych pod adresem naszego biura bezpodstawnych żądań i twierdzeń, zarówno w zakresie skrzyżowania z DK76 jak i decyzji środowiskowej oraz konieczności likwidacji dróg serwisowych o które samo wcześniej MZDW wnioskowało, to samo MZDW „po cichutku” wystąpiło z pisemną prośbą o złożenie oferty cenowej na opracowanie ww. opracowań do innych biur projektowych. Takie zachowanie Zamawiającego nie pozostawia złudzeń, iż pomimo prowadzonej ciągłej „walki” z naszym biurem i szantażowaniu faktem niedokonania odbioru przedmiotu zamówienia bez wykonania dodatkowych opracowań projektowych i zamiennej decyzji – MZDW doskonale zdawało sobie sprawę, że opracowania te wykraczają poza zakres zawartej umowy i prędzej czy później, gdy jako wnioskodawca nie ugniemy się pod szantażem, będzie musiało zlecić ich wykonanie innym podmiotom – no bo przecież nagle nie udzieli robót dodatkowych Wykonawcy, któremu od ponad 1,5 roku wmawia, że ich wykonanie jest jego umownym obowiązkiem. Niemniej jednak MZDW nie przewidziało, że biura też mogą przecież wystąpić do naszej firmy z zapytaniem ofertowym skoro dokładnie wiedzieli kto opracowuje zamówienie publiczne dot. drogi woj. nr 801.

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.