MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Droga wojewódzka nr 801 > Skarga na działania MZDW do Marszałka Adama Struzika

Skarga na działania MZDW do Marszałka Adama Struzika

2010

Z uwagi na bezsprzeczny fakt, iż zachowanie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich jako Zamawiającego działającego w oparciu o ustawę o zamówieniach publicznych przekraczało wszelkie granice nie tylko prawa ale i zdrowego rozsądku zdecydowaliśmy na złożenie oficjalnej skargi na działania tegoż zarządu na ręce Marszałka Adama Struzika oraz skierowaliśmy ją do wiadomości Sekretarza Województwa Pana Waldemara Kulińskiego.


Pomimo nadziei na „u-normalnienie” stosunków i zakończenie prac nad zamówieniem publicznym, skończyło się na niczym. Pan W.Kuliński odpisał w dniu 04.08.2010r. na złożoną przez nas skargę, iż po wyczerpaniu postępowania reklamacyjnego zgodnie z umową mogę sobie iść do sądu, a skargi przyjąć nie może…. z uwagi na inną podstawę prawną zobowiązania…. Natomiast podczas spotkania w MZDW, Z-ca Dyrektora Pan Mariusz Kozera sprawę naszego pisma skwitował następująco:

„… trzeba było cicho siedzieć i nie wypisywać skarg do Marszałka. Teraz to gówno dostaniecie, a do tego skończycie w sądzie… My Wam nic nie zapłacimy, a jeśli „niezawisły sąd” coś Wam zasądzi, to może za 4-5 lat coś zobaczycie, ale wtedy nas już tu nie będzie..”

okraszając swoją wypowiedź niewymownym wprost uśmieszkiem.

 

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.