MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Droga wojewódzka nr 801 > Odpowiedź MZDW do kancelarii prawnej.

Odpowiedź MZDW do kancelarii prawnej.

2011

Odpowiedź do mecenasa reprezentującego nasze biuro nie wiele różniła się od ostatniego pisma skierowanego do nas. Urzędnicy przechodzili samych siebie w wypisywaniu kompletnych absurdów. Dowiedzieliśmy się, że jesteśmy tak opóźnieni , że MZDW obawia się, iż nie będziemy już w stanie uzyskać decyzji ZRiD – więc dokładnie to do czego dąży wszelkimi możliwymi sposobami MZDW.


Jak można wypisywać, iż MZDW nie obowiązują terminy KPA, wydawać na nasz wniosek uzgodnienie przez ponad 3 miesiące, po czym twierdzić, że to przecież wykonawca nie wywiązał się z założonego przez siebie harmonogramu?!! MZDW znowu zapomniało, iż nie uzgodniło nam przedłożonego harmonogramu!! Ale co tam, można się zawsze na coś powołać.

Resztę ciekawostek MZDW przerzuciło sobie na koniec stycznia 2012r z uwagi na skomplikowany charakter sprawy i konieczność „wymyślenia” nowych „pseudo-faktów”.

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.