MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Droga wojewódzka nr 721 > MZDW – podtrzymujemy stanowisko, żądamy wystawienia faktury korygującej do zera oraz uzupełnienia materiałów.

MZDW – podtrzymujemy stanowisko, żądamy wystawienia faktury korygującej do zera oraz uzupełnienia materiałów.

2014

MZDW trwało na stanowisko, bez względu na fakt, iż otrzymało z MUW w Warszawie  identyczną odpowiedź w zakresie ważności i poprawności uzyskanej przez nas decyzji ZRiD. Pomimo naszych wielokrotnych próśb nigdy nie przedstawiono nam do wiadomości treści tego pisma. Poinformowano nas jedynie, że MZDW nie zgadza się ze stanowiskiem Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w tej kwestii – w sumie nie ma się czemu dziwić, skoro okazuje się że trzeba zapłacić wykonawcy za wykonane przez niego prace w ramach zamówienia publicznego !!!


Jak widać, kierowana uprzednio przez adwokata Piotra Medyńskiego prośba do Pani Katarzyny Myśliwiec o zapoznawanie się z przekazywaną przez nas korespondencją zanim sformułuje kolejne swoje pismo z zarzutami pod naszym adresemnie poskutkowała (lub też nie została przeczytana). Znowu Pani Specjalista K. Myśliwiec wzywała nas do uzupełnień, przekazania materiałów itd. które od wielu miesięcy leżały na jej biurku lub w jej segregatorze. Postanowiliśmy już nie odpowiadać na te absurdalne wezwania, szkoda już lasów na bezmyślną korespondencję…..

 

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.