MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Droga wojewódzka nr 721 > MZDW „detektywem” – kto.. w jaki sposób… dlaczego… kto wydał…jak zamierza, wygląda.

MZDW „detektywem” – kto.. w jaki sposób… dlaczego… kto wydał…jak zamierza, wygląda.

2013

Pani Katarzyna Myśliwiec – Specjalista (detektyw „Rutkowski”) w MZDW nadrabia stracone 9 miesięcy ciszy korespondencyjnej i „wchodzi na wyżyny” dziennikarstwa kryminalnego. Przekazane przez nas dokumenty i informacje w ostatnim piśmie stały się dosłownie dowodami w sprawie, więc trzeba teraz przeprowadzić szczegółowe śledztwo i znaleźć winnych. Przecież jakoś za szybko Wykonawca przygotował i złożył nowy wniosek o wydanie decyzji ZRiD!!!??


 

Jednocześnie zostaliśmy pouczeni przez doświadczonych i wykwalifikowanych urzędników MZDW (Panią Kierownik Annę Marczak-Kamińską i Specjalistę Katarzynę Myśliwiec), iż zamiast zwracać uwagę MZDW na zbliżający się termin ważności decyzji środowiskowej – powinniśmy jak najszybciej wystąpić do UMiG Piaseczno o przedłużenie ważności decyzji środowiskowej !!

Nie nam dyskutować z nieomylnymi urzędnikami MZDW – ale jak żyję i znam obowiązujące przepisy – takie przedłużenie ważności decyzji administracyjnej, kiedy inwestycja nie została rozpoczęta – nie jest możliwe. Ale jak przysłowie mówi – „Pan każe, sługa musi” i w obawie przed kolejnymi pogróżkami o odstąpieniu od umowy lub uchylaniu się od wykonywania poleceń Zamawiającego – przygotowaliśmy wniosek o przedłużenie decyzji.

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.