MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Droga wojewódzka nr 721 > MZDW – „…w nawiązaniu do prowadzonej korespondencji…”

MZDW – „…w nawiązaniu do prowadzonej korespondencji…”

2013

Muszę przyznać, że nie docenialiśmy poczucia humoru zarówno Specjalisty Katarzyny Myśliwiec jak i Dyrektora Mariusza Kozery. Jak dowiadujemy się z pierwszych słów pisma cyt: „W nawiązaniu do prowadzonej korespondencji oraz w szczególności ostatniego pisma znak ….. z dnia 15.03.2013r….” najwyraźniej urzędnikom z MZDW pomyliły się tematy??!!. Przez ostatnie prawie 9 miesięcy Pani Katarzyna Myśliwiec „wymęczyła” do nas jedno pismo – dokładnie to wskazane jako „ostatnie”, więc nie mamy pojęcia co miała na myśli wypisując te slogany o „korespondencji„. Z dalszej części  pisma dowiadujemy się, że MZDW przekazuje nam oczekiwane, poprawne wypisy z zaktualizowanymi danymi dla działki nr 19 (bagatela – jedyne 8,5 miesiąca zajęło urzędnikom załatwienie sprawy!!!)


No i wracamy do rzeczywistości – nowy, niezwłoczny termin wyznaczony nam na złożenie wniosku, a w przypadku niedotrzymania nowego terminu (znowu wyznaczonego z „czapy”) to MZDW odstępuje od umowy. Znowu czujemy, że „żyjemy” – a MZDW znowu w swoim żywiole, starszy, wzywa, nakłada kary…..

 

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.