MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Dyr. M. Kozera i prawa autorskie > Wniosek do Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.

Wniosek do Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.

2014

W dniu 19.03.2014 wystąpiłem do organu który wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej tj. do Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie z wnioskiem o wszczęcie z urzędu nadzwyczajnego trybu wzruszenia decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (dalej ZRID) z dnia 03 czerwca 2013r. znak WIŚ-II.7820.1.671.2011.JT(MK3) z przyczyn wskazanych w załączonym piśmie.

Jako projektant poinformowałem organ administracji państwowej, iż w mojej ocenie, jako głównego projektanta przy inwestycji polegającej na rozbudowie drogi wojewódzkiej nr 728 relacji Grójec- Nowe Miasto nad Pilicą- gr. Województwa, na odcinku od km ok 0+500 ( skrzyżowanie z drogą krajową nr 7) do km 13+ 263,85 ( granica pomiędzy gminami Belsk Duży i Mogielnica)- kategoria obiektów budowlanych XXV, XXVI, zachodzą podstawy do wszczęcia takowego postępowania.

 

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.