MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Droga wojewódzka nr 637 > MZDW – pozostaje jedynie omówić szczegóły zlecenia między SLY PROJEKT, a Geodar-Bud.

MZDW – pozostaje jedynie omówić szczegóły zlecenia między SLY PROJEKT, a Geodar-Bud.

2012

MZDW odmówił dostarczenia brakujących, a niezbędnych do realizacji umowy map do celów projektowych. W dalszym ciągu MZDW zaprzeczało zapisom SIWZ i nie pozostawiało wątpliwości, że nie mam innej możliwości jak zlecić wskazanej przez Dyrektora Mariusza Kozerę – firmie Geodar-Bud opracowanie dodatkowych egzemplarzy map do celów projektowych. Najwyraźniej domniemać należy, iż niższa od naszej, oferta cenowa firmy Geodar-Bud na opracowanie aktualizacji map do celów projektowych złożona MZDW w Warszawie, zakładała „wyrównanie” należnej kwoty poprzez zmuszenie naszego biura do udzielenia dodatkowego, finansowego zlecenia tej firmie na etapie uzyskiwania opinii ZUDP.


My jednak nie zamierzaliśmy ponosić kolejnych, dodatkowych kosztów związanych z realizacją tej umowy bez względu na zarzuty rzekomego braku współpracy kierowane pod naszym adresem.

 

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.