MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Droga wojewódzka nr 721 > Kolejne stanowisko MZDW, kolejna konieczność zmiany preambuły wniosku..

Kolejne stanowisko MZDW, kolejna konieczność zmiany preambuły wniosku..

2012

W dniu 20.03.2012r. otrzymaliśmy oficjalne, kolejne zmienione stanowisko MZDW w Warszawie w sprawie nieszczęsnego wniosku – tym razem sygnowane przez samego Dyrektora Mariusza Kozera. Tym razem okazało się, że w preambule wniosku ma być nie kto inny tylko Projektant Sylwester Biajgo (zgodnie z resztą z naszym mailem z dnia 07.04.2011r. w którym staraliśmy się to Pani K. Myśliwiec wyjaśnić, jak widać bez skutku). Bez zbędnej wyższej matematyki bardzo łatwo policzyć, że ze względu na abstrakcyjny upór światłych urzędników MZDW opóźnienie w uzyskiwaniu decyzji ZRiD sięgnęło już 12 miesięcy !!!!


No ale przecież zgodnie ze stanowiskiem urzędników MZDW – to Wykonawca ponosi wszelką winę za opóźnienie w realizacji inwestycji i naraża Zamawiającego na straty finansowe ….. bo kto w Polsce rozliczy i pociągnie do odpowiedzialności  URZĘDNIKA !!!!!

 

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.