MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Droga wojewódzka nr 721 > „Powalające” stanowisko Specjalisty P. Katarzyny Myśliwiec.

„Powalające” stanowisko Specjalisty P. Katarzyny Myśliwiec.

2012

Rozumowanie jak i postępowanie Specjalisty P. Katarzyny Myśliwiec przeszło najśmielsze nasze oczekiwania !!!! Przez ponad 1,5 roku w kierowanej do nas korespondencji udowadniała nam, że wniosek „MUSI” być podpisany przez Dyrektora MZDW w Warszawie gdyż inaczej nie otrzymamy decyzji, a wniosek zostanie bez rozpatrzenia. Udowadniała nam również w oficjalnie kierowanej korespondencji z MZDW, że wszystkie strony wniosku „MUSI” parafować główny projektant, po czym kiedy prosimy o przekazanie pełnomocnictwa Dyrektora M. Kozery do reprezentowania Zarządu Województwa przez organami administracyjnymi – dowiadujemy się od Pani K. Myśliwiec, iż cyt: „...z żadnych przepisów nie wynika również konieczność podpisywania wniosku przez MZDW…. SLY PROJEKT posiada stosowne pełnomocnictwo do składania wniosku. Uzyskanie decyzji „zrid” przez SLY PROJEKT wynika ponadto z SIWZ oraz zawartej z MZDW umowy„. No w tym momencie poczuliśmy się jak kompletni idioci!!!! Przez 1,5 roku reprezentując dokładnie takie stanowisko byliśmy uświadamiani że jest dokładnie inaczej, a my celowo swoim uporem powodujemy opóźnienie i narażamy Zamawiającego na starty finansowe!!! Do tego ostatnie zdanie Pani Katarzyny Myśliwiec powaliło nas już na kolana…cyt: „…pragniemy podkreślić, iż ostatnią korespondencję w sprawie podpisów, pełnomocnictw itp. odbieramy jako świadome spowolnienie działań Wykonawcy, …odłożenie terminu złożenia wniosku i próbę udowodnienia …. iż nie da się tego wykonać…”


My natomiast, „powaleni bezkresem absurdu” zadawaliśmy sobie wciąż to samo pytanie: Czy Specjalista Katarzyna Myśliwiec jest świadoma jak absurdalna w swej treści jest korespondencja którą sama tworzy ????!!!! 

 

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.