MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Droga wojewódzka nr 721 > MZDW – „…jeśli zdaniem wykonawcy przekazany wniosek w dniu 24.08.2011r…”

MZDW – „…jeśli zdaniem wykonawcy przekazany wniosek w dniu 24.08.2011r…”

2012

W pierwszych zdaniach załączonej odpowiedzi MZDW jak zwykle formułuje kolejne oskarżenia zarzucając nam, że wciąż nie złożyliśmy wniosku do MUW i nie uzyskaliśmy decyzji ZRiD. Niemniej jednak w drugiej części pisma przyznaje, iż od 24.08.2011r. jest w posiadaniu przekazanego przez nas wniosku wraz ze  stosownymi załącznikami o wydanie decyzji ZRiD. Oczywiście podkreśla, że wniosek nie jest kompletny – gdyż brakuje w nim pełnomocnictwa Dyrektora M. Kozery oraz wypisów z rejestru gruntów, po czym kwituje swoją wypowiedź, iż te elementy muszą zostać dołączone przez urzedników MZDW !!!!


Czytając te pisma sygnowane przez MZDW nie sposób oprzeć się wrażeniu, iż osoba która je pisała najprawdopodobniej sama miała problemy ze zrozumieniem własnych intencji i założonych celów (o ile takowe w ogóle istniały) ale przecież jest też ktoś kto zanim te absurdy podpisał – powinien je wpierw przeczytać ????!!!!!! 

 

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.