MZDW Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich MZDW w Warszawie Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mazowiecki Urząd Marszałkowski Zarząd Województwa Mazowieckiego
Home > Droga wojewódzka nr 721 > MZDW – ponawiamy żądanie, wyznaczamy termin i idziemy do sądu…

MZDW – ponawiamy żądanie, wyznaczamy termin i idziemy do sądu…

2012

W ciągłym straszeniu i grożeniu sądem MZDW w Warszawie osiągnął wprost mistrzostwo.  „Tandem” K. Myśliwiec + Dyr. M. Kozera jak widzimy bawił się dobrze i wymyślał wciąż nowe abstrakcyjne zarzuty którymi szafował Wykonawcę – teraz dołożył zarzut „wymiernych strat finansowych Zamawiającego”.


Szkoda tylko, że nikt nie był w stanie zauważyć, iż to właśnie bezczynność i nieudolność pracowników MZDW w Warszawie generowała wprost największe starty finansowe i nie tylko dla Zamawiającego, lecz dla samego Zarządu Województwa Mazowieckiego. Oczywiście nikt z tych urzędników nie zauważył, iż od przeszło 7 miesięcy czekamy na podpisanie przygotowanego i przekazanego przez nas do MZDW wniosku o wydanie decyzji ZRiD – który notabene leży u Pani Katarzyny Myśliwiec na biurku…. „ale przecież MZDW żąda” i wyznacza termin do 09.03.2012r.!!!!!

 

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.